JCI Kevadkonverents 2024: AI-ta ennast tulevikku korraldajateks on JCI e-Koja liikmed,  sõbrad ning koostööpartnerid.
JCI e-Koda on Tallinnas tegutsev noorteorganisatsioon, mille siht on luua kogukonnas positiivseid muutusi ning arendada oma liikmeid läbi erinevate tegevuste. e-Koda on esimene rahvusvahelise suunitlusega koda Eestis, kuhu kuulub erinevatest rahvustest liikmeid. e-Koja üritused toimuvad nii eesti kui ka inglise keeles.

e-Kodalaste moto on: kõiki tõsised asju maailmas on võimalik teha nii, et säilib FUN!

JCI Estonia

JCI Estonia (Junior Chamber International Estonia) ehk Eesti Ettevõtlike Noorte Koda on mittetulundusühing, mis toob kokku erineva taustaga 18-40. aastased ettevõtlikud noored üle Eesti. Eestis on JCI liikmed jagunenud kohalikesse kodadesse, mis kõik kannavad sarnaseid väärtusi, kuid lähenevad noorte liidrite arenemisele erinevat teed pidi. JCI Estonia

JCI-s on läbi projektide, töötubade ja organisatsiooni juhtimise võimalus omandada uusi oskusi väljaspool tavapärast tööelu ja panna end juhtivatel kohtadel või mõnes muus rollis proovile juba enne kui sinu tööandja saab sulle midagi sarnast pakkuda. Lisaks praktilisele kogemusele, õpid tundma nii iseennast kui seda, kuidas erinevad inimtüübid, mõtteviisid ja töövõtted praktikas kokku kõlavad.

TULEVASED ÜRITUSED